Autumnal Aircom recruitment campaign in progress

ENG // We have started Dołącz do naszej drużyny! (Join our Team!) recruitment campaign. Aircom billboards are located in the headquarters’ neighbourhood, in Kąty Wrocławskie borough. We are also distributing flyers and posters endorsing working for Aircom in Kąty Wrocławskie. ‘Our goal is to be visible within our borough,’ says Paweł Koziołek, Head of Marketing and PR in Aircom. ‘Aircom has been extending its activities range rapidly, therefore we need augmented number of production workers,’ adds Małgorzata Hołowiak, Head of HR in Aircom. This is another promotional step of Aircom after local soccer team sponsorship within a brand communication strategy. Now you can find our billboards and posters in Kąty Wrocławskie, Pietrzykowice, Cesarzowice, Mokronos Dolny, and Biskupice Podgórne.

PL // Rozpoczęliśmy kampanię rekrutacyjną Dołącz do naszej drużyny! Billboardy Aircom promujące akcję znajdują się w sąsiedztwie głównej siedziby firmy, w gminie Kąty Wrocławskie. Ponadto wywiesiliśmy afisze zachęcające do pracy w Aircom, a także dystrybuujemy ulotki o takiej samej treści w Kątach Wrocławskich. - Chcemy być widoczni w gminie - twierdzi Paweł Koziołek, Kierownik Działu PR i Marketingu Aircom. - Nasza firma obecnie znajduje się na etapie wzmożonej ekspansji, dlatego potrzebujemy zwiększonej liczby pracowników produkcyjnych - dodaje Małgorzata Hołowiak, Kierownik Działu HR. To kolejny krok w lokalnej promocji, po wsparciu na zasadzie sponsoringu technicznego drużyny piłkarskiej z Pietrzykowic, w ramach strategii komunikacyjnej firmy. Obecnie mogą Państwo zobaczyć afisze i billboardy z hasłem przewodnim akcji m.in. w Kątach Wrocławskich, Pietrzykowicach, Cesarzowicach, Mokronosie Dolnym i Biskupicach Podgórnych.

Aircom-recruitment-campaign-website-news.jpg

You can find our billboard location pictures in the gallery below